Vítej, cizinče!

Ocitl jsi se u nás v Shadowcrestu, tajemném městě ležícím v západní
Evropě. Ani zdaleka tu však nežijí obyčejní lidé;
adimenti, kteří se vyznačují nejen bledou pletí a zářivýma
očima, ale také svým rozdělováním lidí na
dobré a špatné.

Liana Throop

15. dubna 2014 v 19:18 | amy dixon

účet: amy dixon


Liana Throop
1. následnice trůnu Shadowcrestu

Liana se narodila 16. května 2101. Je sestrou nynější vládkyně Lorene Derwin, ona je první následnicí trůnu do doby, než se Lorene narodí syn či dcera.

Světle hnědé vlasy jsou u jejího rodu tradiční, kudrnatost podědila po svém otci. Konce vlasů má nabarvené na modro, tak, aby ladily k jejím zářivě tmavě modrým očím. Mezi očima začíná růst malý nosík. Pod ním jsou plné rty, většinou přetřené zářivým leskem na rty. Celá pleť na obličeji i na těle je sice bledá, ale Liana se to snaží zakrýt silnými vrstvami líčidel. Nejraději nosí pestrobarevná trička, či bílá trička s vtipným potiskem. K tomu si obléká džínovou bundu a černé legíny. Šaty na ní uvidíte jen na opravdu důležitých akcích, kde je to zásadou slušnosti.

Liana dokáže být milá, ale když se naštve, hned je všude pod mrakem. Naštve se velice snadno, roztočí ji i každá maličkost. Když má náladu špatnou, škaredí se na všechny a není s ní často žádná řeč, ale naopak, když má náladu dobrou, každého s ní nakazí a rozdává radost všude kolem. Je kamarádská a nesoudí lidi podle vzhledu, nýbrž podle toho, co je uvnitř jich. Co se týče mužů, je jako ledová královna a je nedobytná. Čeká na svou pravou lásku. Často zasahuje do věcí, do kterých jí nic není a nenechá si nic líbit. Je tvrdohlavá a dosáhne vždy toho, co chce.

Liana se narodila roku 2101 v Shadowcrestu jako druhá dcera manželů Throopových, pět let po narození své starší sestry Lorene, se kterou si velmi rozumí, i když jsou trochu rozdílné povahy. Její matka zemřela, když bylo Lianě 10 let a velice špatně to snášela. Po matčině smrti usedla na trůn jejich její sestra Etheline, která ale byla sobecká, namyšlená a vlády se nechtěla vzdát ani po Lorenině dovršení plnoletosti, přestože měla nastoupit na trůn právě Lorene. Lorene nechtěla vyvolávat boje, Liana to tak ale nechat nechtěla a rozpoutala bitvu, v níž byla Etheline poražena a odsouzena k vězení v Rusku. Lorene byla korunována vládkyní a Liana jen v jejím stínu, poté si ale splnila svůj sen a založila kavárnu Two Roses, ve které také pracuje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.
----------------------------------------------------------------------------------

© amy dixon 2014 - 2015


----------------------------------------------------------------------------------

TOPlist